KURUMSAL
KURUMSAL | Bodrum Çağ Grup | Bodrum Çağ İnşaat

KURUMSAL

 

 

Türk Inşaat sektöründe öncü bir kuruluş olarak yerini almış ve günümüzde ülkemizin önde gelen inşaat firmalarından biri olarak inşaat sektöründeki öncü misyonunu sürdürmektedir. Bodrum Çağ Grup ülkemizde güven ve kalite simgesi olmuştur. Özellikle Bodrum'un değişik semtlerinde özel konut üretimi ile yüzlerce aileyi konut sahibi yapmıştır. Değişen ve gelişen Türkiye 'mizde siteleşme ve bu sitelerde her türlü aktiviteyi içerisinde bulunduran konutlar üretilme ihtiyacı doğmuştur. Bodrum Çağ Grup çağın gerektirdiği bu gelişmleri yakından takip ederek sizlere huzurlu ve güvenli yaşam alanları oluşturmayı görev edinmiştir.

Bodrum Çağ Grup müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, dürüst, daima kaliteyi ön planda tutan, çevre ve doğayı koruyan, kanunlara uygun çalışma şekliyle her geçen gün dengeli olarak büyümeyi hedef olarak belirlemiş ve çalışmalarını bu ilkeler doğrultusunda yürütmektedir.

 

VİZYONUMUZ: Dünyanın lider sektörü olan inşaat sektöründe, sosyal yaşamın getirdiği tüm imkânların bir arada sunulduğu, kaliteli, konforlu, güvenli konut ve işyeri projeleriyle sektörün lider firmaları arasında yer almaya devam etmektedir. Yaptığı projeler ile adından söz ettirmeyi başaran Bodrum Çağ Grup, sektörde bundan sonra da başarılı projelere imza atmayı sürdürecektir.

MİSYONUMUZ: Dürüst, güvenilir, saygın, çağdaş yönetim teknikleri ile firmayı daha ileri taşımak ve modern teknoloji ile lider olmayı sürdürmektir.

Web Tasarım İzmir © 2015